Зеленський змінив голову Івано-Франківської ОДА


Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення з посади голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука.

Другим указом глава держави призначив на цю посаду Світлану Онищук - донині заступницю голови ОДА. Про це йдеться на сайті президента, пише Бліц-Інфо.

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив новій очільниці Івано-Франківської ОДА службове посвідчення та побажав успіхів на посаді.

Серед пріоритетів Глава держави назвав розвиток інфраструктури й туристичного потенціалу регіону, а також залучення інвестицій.

Довідка. Світлана Онищук народилася 1984 року в селищі Заболотів Івано-Франківської області. У 2002 році закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за напрямом «бухгалтерський облік». У 2005 році – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом «правознавство». Доктор наук з державного управління.

Трудову діяльність Світлана Онищук розпочала 2002 року як юридичний консультант приватної агрофірми. Проходила службу в органах внутрішніх справ у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ. З 2012 року працювала на різних посадах у Національному агентстві України з питань державної служби та його регіональних підрозділах. З вересня 2019 року – заступник голови Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, вчора Кабмін погодив звільнення Андрія Бойчука.

Читайте також: Що відомо про Світлану Онищук, яка очолить Івано-Франківську ОДА

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!