Десятки атовців пішли до мера Франківська: хочуть будуватись на Хоткевича


Сьогодні, 11 жовтня, одразу після вручення квартир учасникам АТО, десятки ветеранів пішли до міського голови Івано-Франківська через конфлікт по вулиці Гната Хоткевича.

Річ у тому, що там міська асоціація учасників АТО хоче будуватися, але жителі проти, пише Галицький кореспондент.

Зустрів атовців перший заступник мера Микола Вітенка та голова ОСББ на Хоткевича, 44 Ірина Шуваринська

«Ми тут через те, що люди, які ще вчора були захисниками – сьогодні стали загарбниками. З нами на переговори, на компроміс ніхто не йшов. Але ми дізналися, що був підписаний меморандум із жителями сусідніх будинків. Ми вважаємо рішення про видачу містобудівних умов недійсним»,– каже жінка.

Дозвіл на проведення підготовчих робіт в атовців справді є, але він не дає права на будівельні роботи, пояснив начальник відділу контролю за будівництвом управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської міської ради Олег Семків.

За словами заступника голови правління міської асоціації ветеранів АТО Василя Андріїва, вони діють вони відповідно до Законів України. Каже, що вони два роки чекали документів і без них не робили жодного кроку. Мовляв, атовці не планують будуватися на мережах, не хочуть забудовувати сквер, його зроблять біля будинку і облаштують дитячий майданчик.

На зустріч прийшов Руслан Марцінків. Він сказав, що потрібно шукати компроміс: відступити, зробити сквер, побілити під‘їзди тощо.

«Треба компроміс, бо з одного боку – учасники АТО, наші захисники, а з іншого – люди, які живуть там роками», – зазначив Марцінків.

За його словами, будівництво на Хоткевича за документами можливе, але є багато дискусійних питань.