Московський патріархат прийняв за "Правий сектор" працівників райради та РДА

news-image: Московський патріархат прийняв за "Правий сектор" працівників райради та РДА
Сьогодні, 28 вересня Богородчанська районна рада та райдержадміністрація повернула приміщення музичній школі, якими користувалась УПЦ Московського патріархату.

Як розповів у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо депутат обласної ради Святослав Никорович, митрополичі келії належать музичній школі, але в 2002 році приміщення передали в користування громаді УПЦ МП. Тепер ж їх повернули у власність громади.

Натомість церковники Московського патріархату у представниках райради та РДА побачили "правосекторівців". Принаймні такий висновок напрошується з повідомлення прес-служби УПЦ МП, який розміщений на сайті прихильників Кіріла Гундяєва.

"Близько 13:00 праворадикали з «Правого сектору» в смт. Богородчани на Івано-Франківщині захопили будівлі Митрополичих палат при Свято-Троїцькому храмі, що були надані в користування релігійній громаді Української Православної Церкви. Зламали двері, розбили вікна та побили віруючих. За інформацією, що отримав Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, один із чоловіків отримав струс мозку, ще одному зламали руку, від рук рейдерів постраждав також настоятель храму протоієрей Володимир Шувар", - пише прес-служба. 

Присутній під час опечатування приміщень депутат облради такі звинувачення спростовує. Каже, конфлікт був лише словесний. Втім, на тому й закінчилось. Також Святослав Никорович поділився світлинами  у якому стані зараз перебувають класи музшколи.

Інформацію про захоплення храму спростовує і начальник богородчанської поліції Ростислав Прокопчук.  Каже, рішення про передачу приміщень було прийнято на сесії райради ще 16 серпня і преставників УП МП було попереджено завчасно.

"Але мова про храм не йде, лише за два приміщення, які знаходяться в загальному комплексі. Щодо бійки та зламаних рук, то таких фактів не було зафіксовано. Зі слів очевидців, мінімальний конфлікт був, але не те, що пише прес-служба. Маємо два звернення від людей. В одного при огляді виявили старий шрам надбрівної дуги, в іншого - розстяжка суглоба. Але жодної протизаконної дії щодо культової споруди не здійснювалось", - підкреслив правоохоронець.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 17:23
загрузка...