В Богородчанах у московського патріархату забрали приміщення і віддали музшколі

news-image: В Богородчанах у московського патріархату забрали приміщення і віддали музшколі
Сьогодні, 28 вересня Богородчанська районна рада та райдержадміністрація повернула приміщення музичній школі, якими користувалась УПЦ Московського патріархату.

Як розповів у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо депутат обласної ради Святослав Никорович, митрополичі келії належать музичній школі, але в 2002 році приміщення передали в користування громаді УПЦ МП.

"Тепер райрада і райадміністрація повертає приміщення школі, адже це їх власність. Втім церковники налаштовані категорично проти. Включається політика, кричать, що Порошенко почав війну. Зараз приміщення опечатують. Після ремонту приміщення будуть використовуватись під музичні класи, адже у школі не вистачає класів", - пояснив Никорович.  

Водночас прес-служба УПЦ МП заявила, що на них напали радикали Правого сектору, побили двох людей і захопили приміщення.

Варто зауважити, що митрополичі палати духовенства, які розташовані поруч Домініканського костелу у 1987 році було передано у власність Богородчанській музичній школі. Частину приміщень палат площею 80 кв. м розпорядженням Богородчанської РДА від 22.02.2002 р. передали в постійне користування громади УПЦ. 

Нагадаємо, три роки тому мешканці селища об’єдналися в ініціативну групу, щоб забрати у місцевого Московського патріархату приміщення колишнього Домініканського костелу, котрий є загальнонаціональною пам’яткою архітектури. Адже Домініканський собор був переданий МП не на правах оренди, а в безтермінове користування та без оплати.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 15:32
загрузка...