В Івано-Франківську провели Віче гідності за чесні вибори

news-image: В Івано-Франківську провели Віче гідності за чесні вибори
У неділю, 17 березня у центрі Івано-Франківська націоналістичні сили провели Віче гідності, де закликали до проведення чесних виборів, без підкупу та фальсифікацій.

Участь у віче взяли представники ВО «Свобода» Богдан Бенюк, народний депутат Михайло Головко, голова Івано-Франківського обласного осередку "Свободи" Михайло Королик, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова «Конгресу українських націоналістів" Степан Брацюнь, заступник голови штабу «Правого сектору» Василь Лабайчук та інші, інформує Бліц-Інфо.

Як зауважив народний артист України, народний депутат України VII скликання Богдан Бенюк, чим буде більша явка на виборах, тим менше залишиться можливостей для фальсифікацій.

«Чому ми закликаємо до чесних виборів? Бо всі вибори, які проходили в Україні з 1991 року завжди викликали питання. Завжди довго рахували голоси, завжди туди-сюди скакали відсотки. Чому у Європі рахують за один день, а в нас вічно треба час та довгі розрахунки? Бо рахують, як їм треба. Тому ми закликаємо українців бути свідомими та прийти 31 березня на дільниці. І так само не ігнорувати другий тур, якщо він буде. Ми мусимо голосувати розумно, свідомо, а не за брехунів. Не за тисячу чи гречку.  А за Україну. За її патріотів. За тих, хто дійсно хоче змінити нашу країну, а не вчергове збрехати задля власного збагачення. Ми мусимо думати так, аби дітям було добре. Бо наші батьки та діти завжди думали про дітей. І ми мусимо.

Тож коли підете віддавати свій голос за того чи іншого кандидата, згадайте й про тих, що віддали своє життя за українську незалежність. Голосуйте так, аби не було перед нимисоромно за свій вибір», - звернувся до франківців Богдан Бенюк.

Голова обласного осередку "Свободи" Михайло Королик нагадав, що в Англії під час ІІ світової війни усі політики об’єднались, щоб країна не була зруйнована та окупована. Водночас в Україні політики виливають один на одного тони бруду заради «теплого крісла».

«Сьогодні кожен може спостерігати у що перетворилася ця виборча компанія. Це боротьба не ідей, а фейків та компроматів. У цьому бруді кандидати вже забули, за що ця боротьба. Забули, що в нас йде війна. Забули, що гине українська молодь. Крадуть навіть у армії і не бояться, що через них завтра України може не стати. Ми вимагаємо покарати тих, хто заробляв на корупційній схемі і продавав армії браковані, зношені запчастини. Це те, що могло призвести до смерті наших військових на фронті. Це злочин проти української нації! Ми вимагаємо повернути вкрадене!

Ми, націоналісти об'єдналися, не лише для того, аби Руслан Кошулинський став президентом. А для того, аби зупинити війну, аби побороти корупцію. Ми закликаємо українців голосувати свідомо. Не вірити телевізору, не вірити рейтингам, які малюють зі стелі. Йти на вибори, аби вашим голосом не скористалися у фальсифікаціях Закликаю кожного не бути байдужими. Разом переможемо!», - наголосив Королик.

Водночас нардеп Михайло Головко впевнений, що сьогодні українці як ніколи знаходяться на вістрі боротьби. Адже саме вибори дають змогу без крові змінити країну.

«Перед нами стоїть вибір — дозволити їм і далі грабували Україну, заробляти на нашій крові, перетворювати нас на жебраків та емігрантів? Чи змінити цю країну та проголосувати за нашого кандидата. За того, що дійсно хоче змінити країну. Ми розуміємо, що ця країна не буде мати перспективи, якщо при владі далі будуть корупціонери. Бо те, що вони роблять — це вже не мародерство, це вже державна зрада. Це приниження і ганьба, коли пенсіонери не змозі оплатити комуналку, а вони собі призначають мільйонні премії», - зазначає нардеп.

Голова конгресу українських націоналістів Степан Брацюнь також закликав франківців проголосувати за єдиного кандидата від націоналістів Руслана Кошулинського. На його думку, інші кандидати йдуть до влади тільки через те, аби дорватися до бюджету.

«Вони не планують і не хочуть виконувати свої обіцянки, які кожного разу так щедро роздають перед виборами. Через ті рейтинги створюють такі ситуації, аби ми мали страх, лякають, що все пропаде, як не проголосуємо одного із тих, хто більші має шанси. Та хіба українцям потрібні такі переможці? Голосуйте свідомо, аби знову не шкодувати про свій вибір», - каже Брацюнь.

Заступник голови центрального штабу "Правого сектору" Василь Лабайчук наголосив, що потрібно зламати цей олігархічний режим і зупинити війну, або ми маємо шанс втратити державу. Адже, олігархам вигідна війна, бо вони не проливають свою кров, а заробляють на ній. 

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2019 16:06