Виїзна сесія облради на Коломийщині: Депутати навідались у Отинійський ліцей

news-image: Виїзна сесія облради на Коломийщині: Депутати навідались у Отинійський ліцей
Сьогодні, 19 жовтня на Коломийщині відбудеться 24-та виїзна сесії обласної ради.

Цього разу виїзне засідання присвятили освіті в умовах децентралізації. Зокрема, мова йтиме про  функціонування загальної середньої освіти області та реалізація концепції Нової української школи, шляхи розвитку професійно-технічної освіти та коледжів Прикарпаття, стан та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації, реформування системи освітніх інтернатних закладів в умовах Національної стратегії деінституалізації, інформує корсепондентка Бліц-Інфо.

Перед початком розгляду порядку денного депутати навідались до Державного професійно-технічного навчального закладу "Отинійський професійний ліцей енергетичних технологій".

«На Коломийщині ми можемо ознайомитися з роботою закладів освіти різних типів – професійно-технічної, загальної середньої школи, інтернатні заклади. Ми обрали ті напрямки в освіті, які хоча б частково у підпорядкуванні обласної ради. Відтак будемо аналізувати як функціонує освіта в умовах реформування», - зауважив голова обласної ради Олександр Сич.

Як розповів директор Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій Петро Іванків, проблем з працевлаштуванням в їхніх учнів немає, майже 100% отримують роботу після закінчення.

«Ми підготовлюємо спеціалістів за такими професіями як енергетики, електрогазозварювальники, слюсарі з ремонту автомобілів, водії категорії С, кухарі, кухарі-кондитери та офіціанти. Завдяки зі співпраці з владою нам вдалось піднести навчальний процес на вищий рівень. У наших майстернях сучасне обладнання з яким матимуть справу наші учні після випуску», - каже директор.

Далі депутати поїдуть оглянути умови в Нижньовербіжській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Печеніжинську спеціальну школу-інтернат. На базі останньої відбудеться пленарне засідання сесії.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.10.2018 09:57