Рятувальники знешкодили 30 застарілих боєприпасів, знайдених у Яремче, Єзуполі та Ланчині


Минулої доби піротехніки ДСНС знищили 30 вибухонебезпечних предметів. Більшість з них були знайдені у лісі поблизу Яремче.

19 жовтня працівниками групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області було знищено 30 вибухонебезпечних предметів:

- в місті Яремче Надвірнянського району на горі Маковиця під час проведення технічного обстеження району ведення бойових дій згідно Плану виконання завдань та заходів з протимінної діяльності на території Івано-Франківської області у 2021 році виявлено та знищено - сім мінометних мін та двадцять одну ручну гранату. Обстежено 6 га території;

- в селищі Єзупіль Івано-Франківського району знищено - один артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений на відкритій території в полі;

- в селищі Ланчин Надвірнянського району один артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений на відкритій території берега річки Прут.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!