В ліцеї на Верховинщині перевірили харчування дітей. Знайшли порушення


Калорійність обіду, який готували дітям у Довгопільському ліцеї, не відповідала вимогам.

Спеціалісти Верховинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано - Франківській області 17 листопада здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів на харчоблоці Довгопільського ліцею Білоберізької сільської громади. Позаплановий захід здійснювався з відбором проб харчових продуктів для лабораторних досліджень.

За результатами лабораторних досліджень, проведених Івано-Франківською державною регіональною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено невідповідності обіду по калорійності (а саме – виявлено занижений вміст білків та жирів у котлеті). 

Держпродспоживслужбою складено припис про усунення виявлених порушень, який вручено фізичній особі-підприємцю, що організовує харчування дітей; про дану ситуацію проінформовано директора школи та керівника відділу освіти Білоберізької сільської громади, а також наголошено на необхідності посилення контролю за організацією харчування дітей у закладі.

Додатково нагадуємо, що з 01 січня 2022 року вступають в дію нові норми харчування у закладах освіти, які затверджені постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!