95-річний мешканець Верховинщини отримав паспорт у вигляді ID-картки.


Цікаво, що 95-річний дідусь виявився першим у великій родині, хто оформив сучасний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Поважний вік не став перепоною для оформлення паспорта, адже вся процедура зайняла мінімум часу, а переваги очевидні. Паспортний документ у вигляді ID-картки працівники Верховинського РВ УДМС України в Івано-Франківській області вручили одному з найстарших мешканців селища Верховини Михайлові Маківничуку у зв’язку з втратою попереднього паспорта у вигляді книжечки. Про це пише пресслужба Міграційної служби. 

Як свідомий громадянин та інтелігентна людина, пан Михайло уважно стежить за всіма новинами, що відбуваються у державі. Для фотографування у підрозділі міграційної служби він спеціально обрав діловий костюм та не забув навіть про зачіску. Про ID-картку пан Михайло чув неодноразово з телевізора і читав у районній газеті.

Працівники Верховинського відділу міграційної служби тепло привітали щасливого власника ID-картки й побажали йому здоров'я та довгих років життя, а він у відповідь щиро подякував за доброзичливість та професіоналізм.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!