ЗСУ може стати основою системи колективної безпеки - Сич про вступ України в НАТО
Після того, коли ЗСУ продемонстрували, що так звану «другу армію світу» можна бити, як поганого вуличного пса під плотом, не ми мали б проситися в НАТО, а Альянс сам мав би бути зацікавлений у нашому вступі й пропонувати нам такий крок.
В цьому переконаний голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.
"ЗСУ за своїм практичним бойовим досвідом і людським потенціалом може стати основою європейської системи колективної безпеки. Однак більшість членів НАТО і надалі опановані тим страхом перед Московщиною, через який ще зовсім нещодавно навіть боялися надати нам елементарну військову допомогу. А тому більш ніж сумнівним є наш вступ до НАТО до часу завершення війни і остаточної Перемоги над московщиною",- каже голова облради.
Олександр Сич пояснює, що стратегічно - це підтвердження нашого євроатлантичного вектора розвитку й такий сигнал однаковою мірою спрямований як на авдиторію Західного світу, так і на московщину. Тактично - це тест на дружність, вошивість і сонливість членів НАТО.
"11 членів Альянсу, які публічно підтримали нашу заявку - це і є наші друзі в НАТО. Решта або ще гадають, на яку то ногу стати, або ж перебувають в глибокому гедонічному сні під наркотичним впливом розкошів, або ж тамують від публічного розголосу факт, що є п‘ятою колоною кремля в Альянсі. Але світ вже змінився! Москва впаде! Друзі тріумфуватимуть разом з нами, а гедоністи, пристосуванці й аґентурні попихачі кремля шукатимуть місця у новому світі!",- переконаний Сич.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!