Два дні без води. У Франківську майже тиждень ремонтують порив труби


Через порив комунікацій чотири дні на Мазепи, 66 в Івано-Франківську вода витікала на вулицю, підмиваючи бруківку. З 15-го вересня працівники "Івано-Франківськводоекотехпрому" почали лагодити порив, як наслідок - вже другий день у квартирах мешканців будинку немає води.

Франківець Тарас Кучарик їздить цією вулицею. Каже, чотири дні, починаючи з п’ятниці (11-го вересня), спостерігав, як вода витікала з-під бруківки, пише Бліц-Інфо з посиланням на Суспільне.

"Ніхто не перекривав воду. Вимило метрів 30 нової дороги з бруківки. Подзвонив у водоканал, кажу: "Щось робіть з водою, бо тече. Гроші витікають". У відповідь почув: "Тільки не переживайте, це не ваші гроші, з вас це не вирахують". Тож питання: "Чому водоканал - збиткове підприємство і весь час просить, щоб підіймати ціни на водопостачання?". Вони хочуть відбивати за рахунок споживачів свої втрати", - розповів Тарас Кучарик.

Два дні без води. У Франківську майже тиждень ремонтують порив труби

Сьогодні з дев'ятої години працівники водоканалу знов працюють тут. Вчора упродовж дня ліквідовували витік та шукали трубу, яку потрібно поміняти.

Тим часом Олександр Третяк носить воду своїй бабусі та дідусю, що живуть тут: "Вже другий день я набираю шість літрів води вдома і несу їх".

Два дні без води. У Франківську майже тиждень ремонтують порив труби

Ще одна мешканка Тетяна Кушнір набирає воду поблизу.

"Неможливо ні помитися, ні посуд помити, а через те, що є вдома старші люди – це взагалі жахливо. Три рази на добу потрібно ходити на озеро носити воду. 20 літрів – це моя добова норма води, тобто це зварити перше, друге, помитися, ну і на прибирання", - каже Тетяна Кушнір.

Речник комунального підприємства "Івано-Франківськводоекотехпром" Володимир Шпег розповідає, що з ремонтом затрималися через вихідні дні. Не змогли віднайти власників інших комунікацій, що проходять до будинку. Далі зняли бруківку. Після відновлення подачі води її знову викладуть на місце.

"Ми розуміємо, що тут проходять комунікації. Треба акуратно зняти верхній шар: викопати, добратися, знайти та ліквідувати той порив. Ми розуміємо мешканців та запевняємо, що дані втрати води впродовж двох днів – це не лягає на них, це лягає повністю на плечі "Івано-Франківськводоекотехпром", мешканці за цю воду не заплатять", - повідомив Володимир Шпег.

Більше у відео:

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!