Франківський Карітас запрошує на свято до Дня миру


У неділю, 20 вересня, Карітас організовує свято "Ми – єдині. Ми – за мир." Захід приурочений до Міжнародного дня миру, який відзначають 21 вересня.

Свято буде відбуватися на території Палацу Потоцьких.Заходи триватимуть з 12:00 до 15:00. Свято розраховане як для дітей, так і для дорослих.

У програмі свята: - Благодійний ярмарок «Майстерня миру» - Спортивні естафети «Спорт заради миру та рівності» - Акція «Напиши листа воїну-захиснику» - Інтерактивна акція «Діти! Безпека! Поліція!»

- Творчі атракції "Разом заради миру"
- Майстер-клас «Еко сумка з голубом миру»
- Мистецька майстерня «Діти малюють мир»
- Майстер-клас "Розпис пряників"
 
В рамках свята також будуть відбуватися тренінги, для участі потрібно попередньо зареєструватися.
 
12:00-13:00 – Жінка – джерело миру (реєстрація: https://forms.gle/HVnCAbiepkvi2odL7)
 
13:00-15:00 – Медіація: побудова конструктивного діалогу в родині, в громаді, в державі (реєстрація: https://forms.gle/jW2Crw3TXF9vNxVQ8)
 
14:00-15:00 – трансформаційна зустріч зі священником «Мистецтво прощати» (реєстрація: https://forms.gle/C4b9tHuhiNkups436)
 
Співорганізаторами свята є Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, ГО "Дружина воїна", ГО "Ліга толерантності", ГО "Родина Кольпінга на Прикарпатті", Патрульна поліція Івано-Франківської області та відділ ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП.
 
Захід організовується в рамках проекту "Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!