Газовики судяться з прикарпатцями через борги за доставку газу


Сума боргу, судовий збір до - 2,1 тис. грн. та 10% від суми заборгованості. Такі витрати несуть боржники «Івано-Франківськгазу», справи яких були передані до суду. З початку року газорозподільна компанія надіслала  50 тис. досудових повідомлень, та подала 2,3 тис. позовів. Як свідчить статистика, понад 50% боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу.

Про це повідомляє «Івано-Франківськгаз», пише Бліц-Інфо. 

Незалежно від суми заборгованості: чи це кілька сотень гривень, чи кілька тисяч гривень, споживачі, які кілька місяців не сплачують за доставку газу і не пишуть заяву на реструктуризацію боргу – мають усі шанси сплачувати за розподіл у судовому порядку.

Мешканцю Коломийського району тепер треба сплатити не лише 1,6 тис. грн боргу, а й 2,1 тис. судового збору. Окрім того, доведеться сплатити ще 10% від боргу виконавчій службі. Якщо ж затягуватиме із виконанням рішенням суду – погашенням заборгованості, на боржника чекає заборона виїзду за кордон та обмеження керування автотранспортом. Тож замість 1,6 тис. грн коломиянин тепер має сплатити майже 3,9 тис.

«Рекомендуємо не чекати судового рішення та сплачувати за доставку газу вчасно. Якщо споживач не може вчасно оплатити послуги газорозподільної компанії, він може написати заяву на реструктуризацію боргу", - говорить комерційний директор АТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!