На Прикарпатті відновили 75% об’єктів пошкоджених червневою стихією


Про відновлювальні роботи з ліквідації наслідків стихії, що мала місце у червні 2020 року, їх фінансування, розбудову пошкоджених об’єктів, координацію діяльності структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, голів райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад йшлося на онлайн-нараді за участі т.в.о. голови обласної державної адміністрації Марії Савки.

Про це повідомляє Івано-Франківська облдержадміністрація, пише Бліц-Інфо.

«Ми проаналізували виконання робіт із відновлення пошкоджених внаслідок червневої стихії об’єктів та бачимо, що сьогодні маємо 75 відсотків їх виконання. Вважаю, що до кінця листопада цей відсотковий показник повинен збільшитись як мінімум до 85. Розпорядникам коштів необхідно ефективно завершити ці роботи. Пошкоджені внаслідок повені соціально-економічні, транспортні об’єкти мають бути якісно відбудовані до кінця цього року. Це питання – не просто важливе, а стратегічно важливе для нашої області», – зауважила Марія Савка.

Керівники обласних управлінь, структурних підрозділів ОДА, голови райдержадміністрацій, ОТГ доповіли про ліквідацію наслідків червневого стихійного лиха та проведення робіт із відбудови пошкодженої інфраструктури, зокрема, об’єктів соціальної сфери, водного господарства, пошкодженої мережі автомобільних доріг державного та місцевого значення, водозахисних дамб, мостів і мостових переходів.

Зауважувалося, що відновлено 42 об’єкти соціальної сфери (87,5%), 140 мостів та мостових переходів (86%), 65 автомобільних доріг комунальної власності (97%), 83 об’єкти водного господарства (68,6%), 17 автомобільних доріг загального користування (36,2%), два об’єкти ЖКГ (100%), склад цивільного захисту в селищі Отинія (100%) та наслідки двох зсувних процесів (100%).

Із виділених Урядом 50 млн гривень Дністровському БУВР на відновлення дев’яти об’єктів на річках в зоні їх обслуговування, роботи виконані на суму 41,64 млн грн, що становить 83% їх освоєння.

Посадовиця наголосила на стовідсотковому освоєнні державних коштів, забезпеченні продуктивної, законодавчо грамотної та командної роботи над якісним проведенням відновлювальних робіт з ліквідації наслідків червневої стихії та чітко визначила термін їх завершення.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!