Олександр Сич охарактеризував роботу Івано-Франківської облради за 5 років каденції


Послідовність у роботі, продовження та розвиток ініціатив попереднього скликання, напрацювання важливих програм. Під час етеру на ТРК РАІ голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО «Свобода» Олександр Сич коротко підсумував роботу обласної ради сьомого демократичного скликання.

"Аби увібрати весь її п'ятирічний набуток в лаконічне формулювання, застосую такі характеристики:

НАСТУПНІСТЬ - продовження і розвиток кращих ініціатив обласної ради попереднього скликання. А це Програма розвитку місцевого самоврядування і зокрема в її складі Обласний конкурс проектів; Програма "Духовне життя"; Програма соціального захисту учасників російсько-української війни та Революції Гідності; Програма розвитку громадянського суспільства тощо.

РОЗВИТОК - ініціювання самим депутатським корпусом та успішне виконання програм, що відображають історичну та культурну ідентичність Прикарпаття. До таких слід віднести: відзначення 75-ої річниці УПА, 90-річчя ОУН, 100-річчя ЗУНР та Злуки з УНР, 25-річчя Незалежності, Програма відновлення слави давнього Галича, Програма розвитку пластового руху на Прикарпатті та ряд інших.

КОНСТРУКТИВ - це злагоджена діяльність всього депутатського корпусу, незалежно від партійної належності, над вирішенням соціально-економічних проблем краю та його ефективна взаємодія із обласною адміністрацією й іншими органами центральної виконавчої влади.

СПРАВЕДЛИВІСТЬ - це предметний вплив депутатського корпусу на формування бюджетних рішень, справедливий розподіл бюджетних ресурсів і реальна можливість для кожного депутата обласної ради вирішувати інфраструктурні проблеми свого округу.

НОВАТОРСТВО - впровадження ініціатив, аналогів яких до того часу не існувало в Україні. До таких можна віднести: практика виїзних тематичних сесій; навчання за бюджетні кошти депутатів місцевих рад та посадовців органів місцевого самоврядування й формування навченого кадрового резерву; визнання на обласному рівні бійців-добровольців російсько-української війни та їх соціальний захист тощо", - розповів Олександр Сич.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!