Щоб вберегти життя, франківчанам треба скаржитися?
Як повідомлялось раніше, вчора по вулиці Заклинських, що в Івано-Франківську, велика гілка дерева впала на автівки. На щастя, ніхто не постраждав, окрім автомобілів. Гілля дерева пошкодило лобове скло одніє з них
Варто зауважити, що місце, де впала гілляка - людне, бо неподалік житлові будинки. Відповідно, жервою міг стати іванофранківець, а не машина.
Кореспондент Бліц-Інфо з'ясовував у Департаменті комунального господарства транспорту та зв’язку Івано-Франківського виконкому чи ведуться роботи з очистки дерев від зайвого чи сухого гілля на прибудинкових територіях, комунальних чи приватних територіях міста, щоб унеможливити подібні ситуації.
За словами головного комунальника міста Михайла Смушака в Івано-Франківську постійно проводяться роботи з очистки дерев. Вони, здебільшого, проводяться за зверненням чи скаргою мешканців прилеглих будинків.
«Це вічна проблема і ніхто від таких випадків не застрахований. В Івано-Франківську частина дерев дійшли до вікової межі, тому їх треба оновлювати. Шкода різати великі дерева, але старі та небезпечні треба і роботи проводяться. Визнаю, що роботи можливо проводяться недостатньо, але на це діє низка факторів», - зауважив Михайло Смушак.
За словами комунальника, мешканці прибудинкових територій часто самі не дозволяють зрізати дерева у їхньому дворі. Крім того, зрізавши дерево потрібно посадити нове, а це для комунальників нові витрати. Також за очищенням дерев мають постійно доглядати і перевіряти їх стан самі балансоутримувачі, приватники та комунальні установи.
До теми: В Івано-Франківську величезна гілка впала на припарковані автівки