Ще три тисячі франківців чекають на відновлення газопостачання


Станом на 11 год. 30 жовтня 2020 року газовики уже відновили газопостачання житловому комплексу «Сонячний», містечко «Калинова Слобода», а також мікрорайонам «Патріот», «Козацький», «Нова пошта», вул. Чорновола 128 а.

Загалом уже відновлено газопостачання з 10 тис. 7 тис. споживачам. Зараз тривають роботи по відновленню газопостачання. Прохання споживачів поставитись до даної ситуації з розуміння та перекрили крани перед газовими приладами.

Окрім того, о першій годині ранку, газовики відновили газопостачання усім організаціям бюджетної сфери: лікарням, хлібозаводу по вул.Петлюри, котельням ТКЕ, які знаходяться в даному районі.

Нагадаємо, що газопостачання споживачам було припинено вчора ввечері у зв’язку з тим, що невідомі особи перекрили засувку на розподільчому газопроводі середнього тиску в селі Хриплин.

Одразу після надходження повідомлення газовики приступили до ліквідації аварійної ситуації. «Івано-Франківськгаз» уже передав правоохоронним органам заяву про несанкціоноване втручання невідомими особами в газорозподільну систему.

До теми: У Франківську невідомі залишили без газу і опалення пів тисячі будинків і лікарні

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!