У Карпатах стартували зйомки українсько-італійського фільму "Коза Ностра"


Прем'єра запланована на 2021 рік.

В основі сюжету гангстерської сімейної комедії - історія взаємин домробітниці Влади Кози і Фредо Лагана, що грає не останню роль в італійському мафіозному клані Коза Ностра. Фредо нещодавно повернувся з в'язниці і не дуже добре орієнтується в новому світі навколо. Він втратив контроль над своїм бізнесом, та й у родині суцільні проблеми. І саме Влада стане "секретним українським інгредієнтом", який допоможе італійському мафіозі не тільки повернути свою могутність, а й залагодити конфлікти з дітьми, повідомляє Бліц-Інфо з посиланням на FILM.UA Group.

Головну роль Влади Кози зіграє відома українська актриса Ірма Вітовська ("Таємний щоденник Симона Петлюри", "Брама", "Мої думки тихі"). 

 
 
Режисером виступить італієць Джованні Дота, володар 50 номінацій та 22 нагород міжнародних кінофестивалів. Його короткометражний фільм “Fino alla Fine”, що й привернув увагу продюсерів, був обраний до 33 Тижня Критиків Венеційського кінофестивалю та отримав спеціальний приз від головного каналу Італії – RAI.

""Коза Ностра" - це історія дітей та їх батьків, історія про те, як складно бути і тими, і іншими. Я хочу дослідити відносини поколінь, довіру і здатність слухати один одного, а також необхідність дізнатися і прийняти момент, коли батькам прийшов час дозволити своїм дітям вилетіти з гнізда", – ділиться своїм баченням Джованні.

Зйомки "Коза Ностри" пройшли в Карпатах 15-16 вересня і продовжаться в Італії: в Римі і на Сицилії. До речі, за задумом режисера, який вперше побував в Карпатах цього літа і вражений красою української природи, Карпати символізують рай, втрачений головною героїнею.

Прем'єра запланована на 2021 рік.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!