В Угринові будують туалет за 50 тисяч гривень. Голова пояснив, що це не кінцева ціна


Угринівській ОТГ будують вуличний туалет біля Народного Дому за майже 49 тисяч гривень. Проте у сільський раді запевняють, що точна вартість буде відома після виконання робіт.

Про це у фейсбук розповів Роман Островський, пише Бліц-Інфо з посиланням на Галку.

“21 століття! Ілон Маск планує колонії на Марсі. А в Угринівській ОТГ будують комфортабельний туалет за 49 000 грн! Головне скло в дверях, щоб працівники Народного дому навіть в такі хвилини бачили, хто до них заходить! Та посадіть корчі біля кожної установи – результат той самий, зате скільки коштів зекономите!”, – написав чоловік.

Згідно з тендером, вартість робіт – 48 970 гривень.

Замовник – Угринівська сільська рада об’єднаної територіальної громади, переможець тендеру – ФОП Смеричанський Роман Володимирович.

Голова Угринівської об’єднаної територіальної громади Мирослав Вівчаренко прокоментував “Галці” цю ситуацію.

“Це громадський туалет, але він ще незакінчений – є всього-на-всього угода, в якій є пункт, що роботи оплачуються згідно з актами виконаних робіт. На сьогодні цих актів в сільську раду не поступило. А в угоді зазначено, що до 50 тисяч гривень, але це не означає, що саме така ціна буде”, – пояснює Вівчаренко.

За словами очільника громади, біля Народного Дому взагалі не було туалету і працівникам доводилося ходили до школи.

Також він потрібен для відвідувачів клубу, а всередині немає каналізації, аби зробити його там.

Він додає, що всі акти виконаних робіт, які проводить ОТГ, проходять перевірку в Держбудконтролі і технічному нагляді – без їхнього підпису жодної проплати немає.

“Ми оголосили ціну до 50 тисяч гривень, бо на такі роботи проєкт не робиться. Треба бути немудрим, аби робити на туалет проєкт, оплачувати гроші. Ціна буде за ті роботи, які будуть виконані, а не за віртуальні. Роботи будуть тривати ще день-два, думаю, до кінця тижня нам принесуть акти виконаних робіть. Так, у дверях є матове скло, бо непередбачене світло в кабінці, а так воно буде з вулиці. Я сам ще не бачив, який саме має вигляд туалет”, – говорить голова громади.

Додамо, що в мережі активно обговорюють будівництво цього туалету.

“Галка” наводить деякі коментарі:

Ярослав Атаманюк А камери відеонагляду проєктом передбачені???

Михайло Озарук народ коли відкриття!!!!!!

Галина Дубровська А як ви вважаєте, що працівники клубу не люди??? Чи повинні ходити у корчі??

Галина Волошин Там двері на чверть суми тягнуть

Марія Пархуць А ви думаєте 49 тис, це великі кошти на такі роботи??? Розцінки в програмі, затверджує Міністерство Регіонального Будівництва, причому тут ОТГ, дякуйте, що є такі люди, що хочуть ще щось робити для села))) а ви би тільки обговорювали крадуть, крадуть і все не добре…

Witali Tanczuk Унітаз не золотий…легко позолочений…то навіщо світло

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!