В Яремче горіла автівка, а на Верховинщині - будинок


За минулу добу вогнеборці ліквідовували 12 пожеж на Прикарпатті. Про це інформує управління ДСНС в Івано-Франківській області.

О 18:26 в місті Галич на вулиці Львівська виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 21:19 в місті Рогатин в урочищі Бабинці виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:00 в місті Івано-Франківськ на вулиці Снігуровича виникла пожежа побутового сміття в сміттєвому баку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:03 в селі Ганусівка Тисменицького району виникла пожежа дерев’яної господарської будівлі. На пожежі врятовано 1 господарську будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 23:26 в місті Бурштин на вулиці Шухевичів виникла пожежа побутового сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

15 вересня о 01:41 в місті Яремче на вулиці Петраша виникла пожежа легкового автомобіля. Вогнем знищено моторний відсік. На пожежі врятовано салон та кузов автомобіля. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 02:38 в селі Пнів Надвірнянського району виникла пожежа даху недіючої будівлі магазину. На пожежі врятовано 1 будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 02:57 в селі Гринява Верховинського району виникла пожежа кімнати житлового будинку. Вогнем знищено речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни та стелю. На пожежі врятовано житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!