Якої погоди чекати цього тижня прикарпатцям


За прогнозами синоптиків цього тижня буде холодно і з дощами.

Зокрема в понеділок, 16 листопада хмарна погода протримається увесь день. Без опадів. Температура повітря вдень 6-9о тепла.

У вівторок, 17 листопада весь день буде хмарним. Вранці розпочнеться дрібний дощ, але він повинен закінчитися ще до приходу вечора. Температура повітря вночі 3-5о вище нуля, вдень 6-7о тепла.

В середу, 18 листопада вдень ненадовго небо стане ясним, але вже ближче до вечора його знову окупують ранкові хмари. Без опадів. Вночі очікується 3-5о тепла, вдень 6-8о

Хмари, що вкривали небо вранці в четвер, 19 листопада, вдень зникнуть, і до самого вечора вони вже не з'являться. Без опадів. Вночі синоптики прогнозують 1-4о вище нуля, вдень 8-9о тепла.

На завершення робочого тижня у п'ятницю, 20 листопада протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранішній дрібний дощ у другій половині дня може посилитися, проте незабаром він повинен припинитися. Температура повітря вночі 1-4о, вдень 6о тепла. Вночі та вранці очікується переохолоджений замерзаючий туман і утворення ожеледі.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!