Якою буде погода цього тижня на Прикарпатті


Надворі панує справжнє бабине літо. І хоча синоптики прогнозують, що наприкінці тижня Прикарпаття накриє холодний фронт, втім є ще кілька днів, щоб насолодитися осіннім теплом.

Отож у понеділок, 14 вересня буде сонячно. Під кінець дня на небі можуть з'явитися хмарки. Температура повітря вдень 24-26о тепла.

У вівторок, 15 вересня ясна погода спостерігатиметься протягом усього дня. Без опадів. Температура повітря вночі 13-14о, вдень 25-27о осіннього тепла.

Ясною і погожою буде середа, 16 вересня. Цілий день на небі світитиме сонечко. Без опадів. Температура повітря вночі 12-14о, вдень повітря прогріється до спекотних 27-28о.

У четвер, 17 вересня синоптики прогнозують хмарну погоду. З самого ранку небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Удень очікується дощ, проте до вечора він повинен послабшати. Температура повітря вночі 12-14о, вдень 24-25о.

Втім, уже з п'ятниці, 18 вересня на зміну теплу прийде значне похолодання. Від ранку і до кінця дня небо лишатиметься ясним. Без опадів. Температура повітря вночі 9-11о, вдень очікується всього 13-15о.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!