Збитків на 8 мільйонів. На Прикарпатті у притоці Дністра виявили мертву рибу


Мертву рибу виявили інспектори рибоохоронного патруля у річці Сівка, яка є притокою Дністра, у селі Мошківці Сівко-Войнилівської сільської ради.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповіла сільська голова Оксана Галка.

За її словами, мертву рибу виявили ввечері 18-го листопада. На місці події працюють рибінспектори, долучилися депутати сільської ради, поліція та екологічна інспекція.

Збитків на 8 мільйонів. На Прикарпатті у притоці Дністра виявили мертву рибу

"Учора зібрали рибу ввечері. Попередні підрахунки були на 4,5 мільйона гривень збитків. Сьогодні ще при нас збирали рибу, тому зараз встановили, що приблизно на вісім мільйонів заподіяна шкода. Вчора також здійснили забір води, - розповідає Оксана Галка. – В нас на території розміщені 19 оглядових колодязів з "Карпатнафтохіму". Він орендує очисні споруди, а з них по трубах вода стікає у річку Сівка".

Оксана Галка каже, що скоріш за все риба загинула через витік з цих труб. За її словами, мертву рибу виявили саме після цього стоку.

Збитків на 8 мільйонів. На Прикарпатті у притоці Дністра виявили мертву рибу

"Офіційно я не маю права звинувачувати. Але до труб мертвої риби немає, а після труб виявили здохлу рибу. Кількість риби дійсно велика, потоком ріки трохи змило, та по краях все одно залишилася велика її кількість", - додала Оксана Галка.

Сільська голова також зазначила, що більше інформації буде після того, як огляд проведуть поліцейські та екологи. Вони встановлять точну кількість збитків та з’ясують причину загибелі риби.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!