10 неповторних місць, де можна загадати бажання, і воно здійсниться

news-image: 10 неповторних місць, де можна загадати бажання, і воно здійсниться
Для тих, хто любить подорожувати «з користю», а також вірить в чудеса, ми зібрали 10 місць по всьому світу, де можна загадати бажання і бути впевненим, що воно здійсниться. Адже, як відомо, головне – вірити!

1. Будинок Діви Марії в Ефесі – місце паломництва християн.

Тут є джерело, вода з якого вважається цілющою. Біля нього розташована стіна, де кожен може загадати бажання, закріпивши вузлик з будь-якої матерії на спеціально встановлених решітках. За легендою, в цьому будинку відбулося Успіння Богоматері, яка провела тут останні роки земного життя.

2. Фонтан Леопольда в Інсбруку.

Щоб загадати бажання досить потерти ногу бронзового Посейдона, який стоїть у центрі фонтану, і при цьому не послизнутися.

3. Замок Бларні в Ірландії.

Частина Скунського каменю, священної реліквії Шотландії, на якому в давнину коронували королів, вмонтували в стіну замку, і, як свідчить легенда, той, хто поцілує камінь, – знайде дар красномовства.

4. «Площа Революції» в Москві.

Кажуть, щоб добре скласти іспити, потрібно потерти рукавом ніс бронзового пса. Якщо навчання в голову не йде, треба помацати ногу студентки з книгою – це допомагає забути нещасну любов.

5. Скульптура Яна Непомуцького на Карловому мосту.

Щоб збулося все задумане, треба або взятися однією рукою за Яна Непомуцького, а інший за собачку на рельєфах моста (їх ви побачите по відполірованостях), або покласти руку на хрест з п’ятьма зірками на мармуровій дошці і загадати бажання.

6. Нульовий меридіан в Лондоні.

Опинившись в Грінвічі, треба встати на лінію нульового меридіана (за іншою версією встати над нею, щоб одна нога була в Західній півкулі, а друга – у Східному) і загадати бажання.

7. Сім джерел Родосу – одне з відомих туристичних місць на острові.

Кажуть, щоб очиститися від гріхів, потрібно роззутися і пройти босоніж по темному тунелю, по дну якого протікає крижаний струмок.

8. Фонтан Треві у Римі – найбільший фонтан Риму.

Щоб повернутися в Рим – треба кинути у фонтан одну монетку, дві – щоб познайомитися з італійцем або навіть цілих три – для того, щоб вийти заміж

9. Стіна Плачу в Єрусалимі.

Це найсвятіше для іудеїв місце. Звичаєм мільйонів людей усього світу стало вкладати записки між каменів Стіни Плачу. На них пишуть прохання про дарування здоров’я, достатку, порятунку і успіху.

10. Золоті Ворота – прибережна скеля арочної форми біля вулканічного масиву Кара-Даг у Криму, на березі Чорного моря.

Раніше Золоті ворота називали Шейтан-Капу (“чортові ворота”). Вважалося, що десь там, серед скель, знаходився вхід в пекло. Зараз же скеля сприймається виключно позитивно. Прохід крізь арку Золотих воріт на невеликому катері обіцяє виконання самого потаємного бажання. Дно тут усіяне монетами, які охоче кидають туристи.

vsviti.com.ua


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.08.2014 16:00
загрузка...