Більше 33 млн грн податку на нерухомість надійшло до бюджетів Прикарпаття

news-image: Більше 33  млн грн податку на нерухомість надійшло до бюджетів Прикарпаття
За чотири місяці 2019 року до місцевих бюджетів Прикарпаття від власників нерухомості надійшло 33,6 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 8,3 млн грн, або на 32,7 відсотки. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Лідерами у сплаті цього податку, є власники майна — юридичні особи. За січень-квітень поточного року вони сплатили 29,2 млн грн, що на 6 млн грн більше аналогічного періоду минулого року. Фізичні особи сплатили 4,4 млн грн, що в двічі більше ніж за відповідний період 2018 року.

У фіскальному відомстві нагадують, що фізичним особам податок на нерухомість нараховує контролюючий орган на підставі інформації, наявної в базах даних.

Якщо платник отримав податкове повідомлення – рішення, що містить некоректну інформацію щодо об’єкта оподаткування, то йому варто звернутися до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації та провести звірку. 

У разі необхідності контролюючі органи зроблять перерахунок податку відповідно до оригіналів документів, які надасть платник податків.

Фізична особа-платник податку повинна сплатити нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.05.2019 05:44
загрузка...