Два магазини в Івано-Франківську попались на продажі алкоголю підліткам

news-image: Два магазини в Івано-Франківську попались на продажі алкоголю підліткам
Вівторок, 12 березня став "чорним" днем для двох торгових закладів міста.

Робочою групою з питань виявлення продажу алкоголю неповнолітнім встановлено та зафіксовано продаж алкоголю неповнолітній особі в магазині "Ірина", що знаходиться на вулиці Тарнавського, йдеться на сторінці Тверезий Франківськ.

На місце події було викликано патрульну поліцію та відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в області для встановлення особи та складання протоколу.

Під час ознайомлення із документацією на реалізацію алкогольних та тютюнових виробів з'ясувалося, що в закладі є алкоголь невідомого походження на розлив в скляних бутлях. Документи на нього представники закладу так і не змогли надати, що викликає сумніви у його якості.

Того ж вечора в мікрорайоні "Каскад" було виявлено ще один недобросовісний заклад під назвою торговий павільйон "Діана", що розташований на вулиці Івасюка.

Представниками КП "Муніципальна Варта" та Відділом ювенальної превенції складено протоколи за статтею 156 (2) кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.03.2019 11:41