Двоє прикарпатців два роки виготовляли та торгували "субітексом"

news-image: Двоє прикарпатців два роки виготовляли та торгували "субітексом"
На Прикарпатті злочинна група протягом 2017-2018 років виготовляла наркотичний засіб, який збували мешканцям області.

Відділ детективів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 263 КК України., ч. 2 ст. 310 КК України, ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України , ч. 2 ст. 309 КК України , ч. 2 ст. 317 КК України всього на 20 кримінальних правопорушень.

За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що злочинна група у складі двох осіб, йдеться про мешканців Івано-Франківської області, протягом 2017-2018 років у спеціально обладнаних приміщеннях розмістили конструкцію із підтриманням стабільного температурного режиму, вологості та освітлення.

Таким чином, група здійснювала вирощування, зрізування, просушування та подрібнення рослин коноплі (Cannabis). Простіше кажучи, виготовляли наркотичний засіб, який збували мешканцям області. Окрім цього, вказані особи незаконно зберігали з метою подальшого збуту 3000 таблеток «Субітех», які містять наркотичну речовину (бупренорфін) в особливо великому розмірі. Також в осіб вилучено вогнепальну зброю, бойові припаси та вибухові пристрої, а саме: чотири пістолета з патронами та 10 гранат.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.01.2019 16:28
загрузка...