Франківці захаращують сміттєві майданчики опалим листям та гіллям

news-image: Франківці захаращують сміттєві майданчики опалим листям та гіллям
За останній період об’єм вивезеного сміття значно зріс, в порівнянні з минулим роком.

Найбільш проблемними є майданчики, які розташовані за адресами: вул. Будівельників, вул. Хоткевича, вул. Донцова, вул. Млинарська, вул. Незалежності, вул. Вовчинецька. Про це Бліц-Інфо повідомили в підприємстві АТП-0928.

Після прийняття рішення про відкриття пункту прийому великогабаритних, будівельних та ремонтних відходів, а також заборону викидання такого сміття на майданчики, АТП-0928 щодня вивозить великогабаритних відходів - 45т, збираючи їх на тих же майданчиках.

"Рішення не виконується як мешканцями міста, так і підрядними організаціями, що здійснюють прибирання прибудинкових територій. Щовесни та щоосені ми спостерігаємо одну й ту ж картину: підрядники, які прибирають прибудинкові території та мешканці приватного сектору масово складують листя в контейнери для збору твердих побутових відходів та на контейнерні майданчики, де вони розміщені, або на прилеглі до них території", - йдеться в дописі.

Нагадаємо, що Правилами благоустрою міста Івано-Франківська (зокрема пунктом 10.2) встановлено, що на території міста Івано-Франківська заборонено викидати великогабаритні та ремонтні відходи, в тому числі листя, гілля, дорожні змети та інші подібні відходи в контейнери для збору твердих побутових відходів, на контейнерні майданчики, де вони розміщені, або на прилеглі до них території.

Підрядникам, які прибирають прибудинкові території, а також мешканцям, що в м. Івано-Франківську  наголошують, що в місті є безоплатні пункти прийому опалого листя та гілля, а саме: ПрАТ «Зелене господарство» (вул.Коновальця, 411 А) та с. Чукалівка (міське кладовище). 

Світлина від АТП - 0928.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.11.2018 22:03