Франківка звернулась до президента через нелегальні ліки для важкохворої донечки

news-image: Франківка звернулась до президента через нелегальні ліки для важкохворої донечки
Під час візиту президента на Прикарпаття Олена Степаненко з Івано-Франківська звернулась до нього через ліки для її важкохворої донечки.

Її дитина може залишитись без лікування через абсурдне кримінальне провадження щодо “Анакінри” – дороговартісного препарату для лікування первинного імунодефіциту. Президент доручив вирішити це питання новопризначеному голові ОДА.

Жінка розповіла, що лікування цієї рідкісної хвороби є не тільки дороговартісним, один місяць життя донечки коштує 2200 євро, але й існує проблема щодо реєстрації  в Україні шведського препарату «Анакінра». Більше того, за фактом закупівлі препарату відкрито кримінальне провадження, а представники Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров’я України не реагують на її листи щодо врегулювання цієї проблеми.

Голова ОДА Денис Шмигаль доручив керівникам профільних структурних підрозділів ОДА підготувати відповідні листи на вказані міністерства, а також Посольство Швеції в Україні та Посольство України в Королівстві Швеція щодо сприяння у вирішення зазначеної проблеми.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.08.2019 20:05
загрузка...