Франківська поліцейська перемогла на Кубку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До


Поліцейська відділення конвойної служби в Івано-Франківській області Анастасія Авраменко здобула перемогу на Кубку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

20-річна Анастасія Авраменко пройшла конкурсний відбір і відряджена на курси первинної професійної підготовки працівників поліції у Львів, щоб у подальшому нести службу в Івано-Франківській області. Франківка з дитинства займається таеквон-до і будучи вже в поліції продовжує тренуватися, а з 8 по 10 листопада представляла Івано-Франківську область на змаганнях в Житомирі. Більше того, дівчина, яка є двічі майстром спорту з таеквондо-до, має чорний пояс по цьому виду спорту і входить до складу збірної команди України серед дорослих, здобула перемогу у всіх трьох етапах на Кубку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Йдеться про індивідуальний спаринг, тест сили і спеціальну техніку.

«Не можу сказати скільки до змагань готувалася, бо тренуюся щодня і весь рік. Дуже рада, що здобула перемогу і хочу подякувати своєму наставнику Олегу Солов`ю – заслуженому тренеру України».

Довідково:
Таеквон-До – бойове мистецтво та національний вид спорту в Кореї. Це один з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу.