Франківські актори знімаються у фільмі про Довбуша

news-image: Франківські актори знімаються у фільмі про Довбуша
19-го серпня кінокомпанія PRONTO FILM за підтримки Держкіно України розпочала зйомки пригодницької історичної драми «Довбуш».

У зйомках також бере участь керівник Івано-Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський та актор театру Олексій Гнатковський.

"Високо-високо у Карпатських горах проходять зйомки нового фільму Олеся Саніна "Довбуш", завдяки яким наш любимий директор і художній керівник Ростислав Держепільський знову на якийсь час повернувся до акторської професії і тепер разом з Олексієм Гнатковським має чудову нагоду дихати свіжим карпатським повітрям і милуватися красою осінніх полонин", - йдеться на сторінці франківського драмтеатру.

Прем’єра фільму запланована на осінь 2019-го року.

"Довбуш" - це фільм про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Про те, як народилася і розрослася легенда про карпатського лицаря, що надихає цілі покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Для зйомок фільму обрані унікальні природні локації, а також реальні місця перебування історичного героя Олекси Довбуша.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2018 20:07