Франківський актор зіграв у художньому фільмі про Тараса Шевченка

news-image: Франківський актор зіграв у художньому фільмі про Тараса Шевченка
До 205-ї річниці з дня народження Кобзаря 9 березня у Національному музеї Тараса Шевченка презентували художню стрічку про нього.

Про це організатори показу повідомили на сторінці події у Facebook, передає Еспресо.TV.

Одну з головних ролей у стрічці зіграв франківський актор Роман Луцький.

Фільм "Тарас. Повернення" створений Одеською кіностудією та Tanaris Production (Казахстан) спільно з продюсерським центром "ІнсайтМедіа" за підтримки Держкіно України.

Фільм розповідає про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербурга: його помилував особисто цар Олександр II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти Тараса про це й видавати указ про звільнення. Більш того, таємний агент з Петербурга намагається зробити все, щоби поет залишився тут назавжди. 

null

Фото з офіційної сторінки фільму у Facebook

Автором сценарію та режисером картини став актор, літератор та режисер Олександр Денисенко. Його сценарій у 2012 році переміг у Міжнародному конкурсі кіносценаріїв, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Оператором виступив Олександр Кришталович. 

Ролі у фільмі виконали Борис Орлов (якому дісталась головна роль), Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акнієт Оринтай. 

Зйомки фільму проходили в Києві, Одесі, у Білгород-Дністровську на території Аккерманської фортеці та Мангистауській і Алматинській областях у Казахстані. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.03.2019 07:00
загрузка...