Франківський ЦНАП видав перші свідоцтва про народження новоспеченим татусям

news-image: Франківський ЦНАП видав перші свідоцтва про народження новоспеченим татусям
Центр надання адміністративних послуг Івано-Франківська відтепер видає й свідоцтва про народження.

Цю послугу можна отримати як головному офісі (вул. Незалежності, 9), так і в його територіальних підрозділах (вул. Галицька, 124А, вул. Гетьмана Мазепи, 185 та вул. Івана Павла ІІ, 4), відповідно до графіків роботи. Про це повідомляється на сайті міського голови.

До слова, батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини не пізніше 1 місяця від її дня народження.

Як розповів керівник управління адміністративних послуг Богдан Питель, одночасно із заявою про державну реєстрацію народження подається:

  • документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров’я;
  • паспорти батьків або одного з них;
  • документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або заява матері).

Тоді видається Свідоцтво про народження. Отримавши свідоцтво, батьки можуть зареєструвати місце проживанням новонародженого, зареєструвати до дошкільного навчального закладу, отримати статус багатодітної сім’ї. Послуга з отримання свідоцтво про народження є безкоштовною.

“У нас з’явилась така ідея: чого б не видавати у ЦНАПі ще й свідоцтво про народження. Адже це швидко, зручно, доступно. До того ж, документ можна отримати у своєму територіальному відділенні. Загалом, постійно працюємо над тим, аби розширювати кількість послуг, що надає наш ЦНАП”, – зауважив міський голова Руслан Марцінків. Він також вручив свідоцтва про народження трьом татусям та побажав усього найкращого їхнім родинам.

Телефон для довідок: 75-01-19, 75-20-41.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.09.2019 07:23
загрузка...