Франківський рибпатруль знищив три сотні знарядь браконьєрів

news-image: Франківський рибпатруль знищив три сотні знарядь браконьєрів
30 вересня 2019 року Івано-Франківський рибоохоронний патруль знищив 321 од. знарядь правопорушень: сітки, "екрани", "крошні-павуки", "коси-драчі", остроги та гумові надувні човни.

 Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала кілька кілометрів, інформує рибпатруль.

Знищувалися знаряддя лову, вилучені у порушників та відповідно до актів безгосподарського майна протягом 2017-2018 років. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток, інших знарядь у непридатність для використання - рубанням та різанням. В подальшому такі речі будуть направлятися до спеціалізованого підприємства для утилізації.

"Сьогодні знищено лише ті знаряддя правопорушень, стосовно яких вже є рішення суддів. Значна кількість адмінсправ ще перебуває на розгляді в судах. Такі конфіскати будуть ліквідовуватись пізніше", - повідомив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.

У заході взяли участь представники Управління Держрибагентства у Івано-Франківській області, державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області, Головного управління Державної фіскальної служби в області та фінансового управління Тисменицької райдержадміністрації.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.10.2019 22:21
загрузка...