Історії покинутих людей: Франківців запрошують на виставу про старість


1 лютого о 16:00 в Івано-Франківську пройде показ театральної вистави “Осінь на Плутоні”. Це реальні історії мешканців львівського геріатричного пансіонату.

Автори проекту на чолі з керівником Сашком Брамою протягом року волонтерили в будинку престарілих. Спілкуючись з жителями пансіонату, вони почули багато історій, які захотіли розказати містянам, щоб привернути увагу до теми старості. Так, у співпраці з німецьким режисером Андре Ерленом виникла вистава «Осінь на Плутоні».

При постановці поєднали практики документального та лялькового театрів, тобто на сцені глядачі бачать реалістичних ляльок в людський зріст, якими керують актори. В самі ж ляльки вмонтовані аудіо системи, що відтворюють реальні голоси жителів будинку престарілих.

В «Осінь на Плутоні» звучать пронизливі історії різних людей, які не залишають байдужими та мають на меті згадати тих, кого суспільство забуло.

Після закордонних гастролей та репертуарних показів у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса автори проекту мають намір представити свій твір в різних містах та селах України.

В Івано-Франківську організаторами показу виступили ГО “Д.О.М.48.24” та Благодійний фонд “Трансформація”, що відома своєю ініціативою ОНУКИ для мешканців геріатричного пансіонату в м.Івано-Франківськ.

Вистава відбудеться у студії ТРК Галичина (вул.Грушевського, 21 (Міськвиконком), 7 поверх)

Вхід безкоштовний за обов’язковою попередньою реєстрацією (кількість глядачів обмежена).

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!