Івано-Франківська міськрада визнала роботу заступника мера Михайла Вереса "недостатньою"

news-image: Івано-Франківська міськрада визнала роботу заступника мера Михайла Вереса "недостатньою"
Як вже повідомляв кореспондент «Бліц-Інфо», на сьогоднішньому засіданні Івано-Франківської міської ради депутати розглянули питання про хід виконання програми із розширення мережі дитячих дошкільних навчальник закладів.

Як доповів на сесії заступник міського голови Івано-Франківська з гуманітарних питань Михайло Верес, наразі в електронній черзі реєстрації дітей перебуває 9183 дитини. Тут усі діти від немовляти до дітей 5-річного віку.

За словами Вереса, у 2013 році 3605 дітей чекають на свої місця у дошкільних навчальних закладах. Проте, попаде до садочку лише близько 2600 дітей.

В обговоренні проекту рішення про хід виконання програми із розширення мережі дитячих дошкільних навчальних закладів депутати міськради висловили незадоволення роботою Михайла Вереса.

Голова фракції ВО «Свобода» в міськраді Роман Онуфріїв обмовився, що сьогодні депутати обговорювали ефективність роботи Михайла Вереса та його відповідність займаній посаді.

В підсумку, Роман Онуфріїв запропонував визнати роботу першого заступника міського голови Івано-Франківська з гуманітарних питань Михайла Вереса «недостатньою». Депутати міськради підтримали дану пропозицію.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2013 12:06
загрузка...