Коли лягати спати, щоб бути розумнішим

news-image: Коли лягати спати, щоб бути розумнішим
Нас вчили не зубрити в ніч перед іспитами, а навпаки відпочивати та лягати спати раніше. Хтось прислухався, а хтось таки зубрив усю ніч. Вчені нарешті відповіли, коли лягати спати, аби бути розумним та успішним.

Вчені з Массачусетського технологічного інституту розповіли, яких звичок потрібно дотримуватися, аби поліпшити успішність, пише 24 канал

Для цього вони залучили до експерименту 100 студентів. Виявилося, що на якість навчання впливає не тільки тривалість сну, а й час, коли людина лягає спати.

Зокрема, якщо студенти лягали спати після другої години ночі, то їхня успішність була нижчою незалежно від того, скільки годин вони спали в сумі. 

Крім того, студенти, котрі дотримувалися стабільного режиму, мали кращі показники успішності, ніж ті, хто лягав завжди в різний час. Навіть якщо вони в підсумку спали однакову кількість годин.

Також учені виявили, що не так важливо, скільки студент спить у ніч перед іспитом, важливіше систематично спати достатню кількість годин.

У студентів із тривалістю сну 6,5 години успішність знизилася на 50% у порівнянні з тими, хто спав на годину більше.

Навіть нестабільна тривалість сну (з різницею навіть у пів години з ночі в ніч) теж знижувала успішність на 45%.

Відтак, якщо ви хочете запам’ятовувати інформацію ліпше, варто спати 7–8 годин щоночі (не довше, адже це теж шкідливо). І засинати в один і той же час.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.10.2019 20:13
загрузка...