Коли вік – це тільки цифри: Як відпочиває “золота молодь” у Лімниці

news-image: Коли вік – це тільки цифри: Як відпочиває “золота молодь” у Лімниці
З ініціативи міського голови Руслана Марцінківа у позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лімниця» відбуваються табори для людей золого віку.

Пенсіонери мають нагоду три дні відпочити від щоденних турбот, про це йдеться на сайті міського голови.

«Думаю, аналогів цій програмі в Україні ще немає. Ми всі будемо у цьому віці. А для цих людей зараз дуже важливо відчувати себе потрібними суспільству», – ділиться директор позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лімниця» Сергій Бандура.

Програма у пенсіонерів дуже насичена. Перший день з людьми працює департамент освіти – у них відбуваються майстер-класи з перукарського мистецтва, екскурсії та фотосесія. А ввечері на них чекає перегляд художнього фільму. Другий день у таборі – спорту та медицини: бальні танці, спортивні змагання з настільного тенісу, дартсу та бадмінтону. А ввечері – пісні та танці, або як кажуть самі відпочиваючі – дискотека. І останній – день культури. Тут відбуваються концерти та майстер-класи.

Пенсіонери розповідають, що відпочинок та харчування їм дуже подобається. Особливо хвалять директора, який приділяє їм багато часу.

З нагоди Всесвітнього дня людей похилого віку відвідати відпочивальників приїхав і міський голова Руслан Марцінків. Приїхав не сам, а з солодкими подарунками.

«У нас стало гарною традицією організовувати ось такі табори. Та атмосфера і доброта, яка тут панує – вони роблять життя цих людей трішки кращим. Хочеться, щоб таких проектів в місті було якомога більше. Щоб вони своє тепло та доброту передати через ось такі заходи», – зазначив Руслан Марцінків.

Крім таких таборів, у місті діє також програма комп’ютерної грамотності для літніх людей, а також вже скоро для них розпочнуться курси англійської мови. А постійно відбуваються танці.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.10.2019 23:04
загрузка...