На Богородчанщині перша дитина отримала наставника

news-image: На Богородчанщині перша дитина отримала наставника
9.12.2019 року підписано трьохсторонній договір про наставництво з Солотвинською загальноосвітньою санаторною школою-інтернат І-ІІІ ст., Богородчанським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та наставницею Пшенишняк Іриною.

Пані Ірина познайомилася з Артуром в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Івано-Франківську. Під час перебування хлопчика в закладі наставниця зуміла знайти спільну мову з дитиною, здобула його прихильність. Про це повідомляє Івано-Франківський ОЦСССДМ.

Після переведення Артура в Солотвинську ЗСШІ, пані Ірина, довго не вагаючись, прийняла рішення продовжити спілкуватися з хлопчиком. Адже дитина розраховує на моральну підтримку, допомогу старшого друга у виборі професії, навчального закладу, життєвих орієнтирів.

Під час підписання договору хлопчик дуже хвилювався. Він вперше у житті повірив у щиру дружбу між дитиною та дорослим.

Завдяки співпраці державних структур та наставників, вдається допомогти дітям, які перебувають у закладах вийти готовими до самостійного життя з вірою і підтримкою в майбутньому.

Якщо ви хочете більше дізнатися про наставництво, звертайтеся до центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання, або телефонуйте в обласний ЦСССДМ за номером 0342- 539107.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.12.2019 05:44
загрузка...