На фасаді франківської школи встановили пам'ятну дошку воїну АТО

news-image: На фасаді франківської школи встановили пам'ятну дошку воїну АТО
Сьогодні, 7 грудня, у рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв» на фасаді загальноосвітньої школи №12 відкрито чергову дошку пам’яті воїну російської-українсько-війни – Андрію Барасюку.

Барасюк Андрій народився 1 червня 1986 р. У 1992 році розпочав навчання у школі №12. Після 8 класу продовжив навчання у професійно-технічному училищі №1, по закінчення якого працював за фахом, повідомляє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міськради.

У 2004 році був призваний на строкову службу у лави Збройних Сил України Залишившись у 1-й окремій бригаді морської піхоти на контрактній службі, молодший сержант Барасюк Андрій завжди відповідально ставився до своїх обов’язків, був принциповим і безкомпромісним.

9 березня 2015 р. був направлений до 501 батальйону зведеної бригади морської піхоти.

Барасюк Андрій загинув 25 серпня 2015 року під час артилерійського обстрілу біля с. Сопине в районі міста Маріуполь Донецької області.

Указом Президента України №6/2016 від 16 січня 2016 року «За особливу мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверинітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Барасюк Андрій нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагадаємо, 29-річний морський піхотинець з Івано-Франківська Андрій Барасюк загинув 25 серпня, у селищі Сопине під Маріуполем 

До теми: У Франківську попрощалися із загиблим в зоні АТО Андрієм Барасюком

Борода: Історія франківського морпіха Андрія Барасюка, що не зрадив присяги


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.12.2018 16:43