На Франківщині побудують біогазовий завод, що працюватиме на гною

news-image: На Франківщині побудують біогазовий завод, що працюватиме на гною
У селі Чесники, що на Івано-Франківщині мають намір побудувати комплекс з переробки відходів сільського господарства і тваринництва у біогаз та виробництва електроенергії.

Завод, де біогаз отримуватиметься шляхом анаеробного збродження, планує звести ТОВ «Персей Енерго», повідомляє газета «Галичина».

Комплекс мають намір розташувати на 1,7013 гектарах призначених для ведення особистого селянського господарства.

Від спалювання біогазу планують отримувати 12 млн кВт-год у рік електричної енергії та 7,28 млн кВт-год у рік теплової енергії.

Вироблена електроенергія використовуватиметься для потреб комплексу та продаватиметься у загальну мережу за «зеленим» тарифом, а теплова енергія – для технологічних потреб ферми.

Реалізація проекту дозволить забезпечити робочими місцями місцеве населення, покращити економічну ситуацію регіону сплатою податків у місцевий бюджет, мінімізувати навантаження на довкілля у регіоні за рахунок організованого збирання, перероблення та утилізації відходів сільського господарства та тваринництва, а також забезпечення Рогатинського району відновлювальною електроенергією, йдеться у повідомленні


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.03.2019 20:31