На Косівщині дітей знайомили з сироварінням

news-image: На Косівщині дітей знайомили з сироварінням
Працівниками Косівської районної філієї Івано-Франківського обласного центру зайнятості нещодавно для учнів, які відпочивають в Санаторії «Косів», проведено професіографічну екскурсію до «Гуцульської сироварні».

Косівщина – край туризму та місцевих традицій. Особливе місце тут займає гастрономічний туризм, адже район славиться місцевою кухнею та автентичними стравами. В селі Яворів Косівського району відкрито цікаву туристичну атракцію – «Гуцульська сироварня», місце, яке точно сподобається гостям та туристам краю, а особливо шанувальникам здорового харчування із збереженням національних гастротрадицій, місцевої кухні, традиційного застілля.

Працівники даного закладу радо зустріли і розповіли учасникам екскурсії, що сьогодні сири із «Гуцульської сироварні» відомі далеко за межами с. Яворів. Саме підприємство вже встигло стати повноцінною місцевою визначною пам’яткою. Воно відкрите для всіх бажаючих дізнатися, як створюється екологічно чистий сир, який до речі приготовлений за спеціальним рецептом, а всі охочі можуть спробувати його різновиди.

Проведена екскурсія була не тільки цікавою, але й корисною, адже учні мали можливість наочно та більш детально ознайомитись з професіями, які задіяні на підприємстві, оцінити переваги володіння ними, побачити реальну сучасну потребу роботодавців.

Цей день залишив за собою хороші спогади, приємні враження від побаченого.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2019 10:52
загрузка...