На Прикарпатті медики не могли дістатись до туристів з Німеччини, які потребували допомоги

news-image: На Прикарпатті медики не могли дістатись до туристів з Німеччини, які потребували допомоги
Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

8 червня від працівника посольства республіки Німеччина в Україні поступило повідомлення про те, що на території хостелу в урочищі Бруси, села Бабин в складі групи туристів перебуває 2 особи громадяни республіки Німеччина, дівчина гр. 1995 р. н. - травма нижньої кінцівки та хлопець гр. 1997 р. н. - затяжний кашель, які самостійно не можуть пересуватися та потребують медичної допомоги.

Від організатора заходу встановлено, що вказані особи хворіють 4-й день, заїзд катери ШНМД безпосередньо до місця розташування хостелу неможливий через відсутність під’їзного шляху з твердим покриттям.

Для надання допомоги потерпілим туристам о 02.20 для рятувальників ПРВ Косів оголошено сигнал “Збір-аварія” та о 03.30 рятувальники (4 чол. 1 од. тех.) спільно з працівниками ШНМД виїхали до місця проведення рятувальних робіт.

О 04.30 рятувальники та медичні працівники прибули до місця надання допомоги, обстежили потерпілих та в подальшому на ношах рятувальниками перенесено від місця тимчасового проживання “Хата-майстерня” до автомобіля Косівського ПРВ (близько 3 км.) гр. 1995 р. н. та в супроводі медичного працівника зведено гр. 1997 р. н. Потерпілих о 05.30 та о 05.45 доставлено до автомобіля ПРВ Косів та о 05.55 перевезено в с. Бабин до місця стоянки автомобіля ШНМД.

Потерпілих доставлено для надання лікарської допомоги до Косівської ЦРЛ.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.06.2019 12:00
загрузка...