На Прикарпатті відбудеться міжнародне ралі «Трембіта»


18-19 жовтня частково у Косівському районі, Коломийському, Верховинському та Снятинському проходимуть змагання VI етапу чемпіонату України з ралі та відкритого міжнародного ралі «Трембіта».
Роман Іваницький запевнив колег-членів Оргкомітету: «Усі служби, задіяні до проведення цього престижного для промоції Прикарпаття міжнародного змагання, зроблять усе можливе, з урахуванням плюсів і мінусів досвіду 2011 року, щоб цьогорічна «Трембіта»-раллі пройшла якнайуспішніше у всіх аспектах».

Нагадаємо, вчора стало відомо, що український екіпаж Олександр Салюк - Євген Червоненко достроково, за два етапи до завершення змагань, виграв Кубок Європи з ралі-2013. Про це йдеться в офіційному релізі екіпажа.

.

Після закінчення прийому заявок на "Ралі Босфор" у Туреччині (коефіцієнт 20), виявилось, що серед його учасників немає жодного з п'яти теоретичних претендентів на Кубок Європи, здатних скласти конкуренцію українським спортсменам, виступаючим за казахську команду Astana European Rally Team. Це означає, що за два етапи до завершення Кубка Європи, які мають відбутися в Туреччині та Австрії, чемпіони визначилися достроково. Українські спортсмени в Кубку Європи-2013 брали участь в 16 етапах.

.

Екіпаж Салюк - Червоненко став першим в історії українського, казахського і взагалі пострадянського автоспорту, який зумів виграти такі престижні змагання.

.

«Ми присвячуємо нашу перемогу в Кубку Європи Президенту Казахстану Нурсултану Абішевичу Назарбаєву. Хай вона символізує дружбу наших держав і прокладає шлях молодим спортсменам», - сказав Червоненко, який є найстаршим учасником із Топ-100 пілотів.

.

Також, Червноненко відзначив, що наступного року вони із Салюком планують брати участь в чемпіонаті Європи, який є найскладнішим континентальним змаганням, що перевершує Кубок Європи.

Довідково.

16 серпня датоване розпорядження ОДА №562 «Про затвердження складу Оргкомітету з підготовки та проведення VI чемпіонату України з ралі відкритого міжнародного ралі «Трембіта». Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника голови ОДА Романа Іваницького. Організатори змагань: Автомобільна федерація України, Прикарпатський автомобільний клуб та обласний місцевий осередок Автомобільної федерації України( виконавчий Олександра Кодак 0677971224).

Попередній чемпіонат України з ралі та відкритого міжнародного ралі «Трембіта» проходив на Прикарпатті на у 2011 році.