На шляху до працевлаштування. У Рогатині провели ярмарок вакансій

news-image: На шляху до працевлаштування. У Рогатині провели ярмарок вакансій
5 листопада 2019 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості для шукачів роботи проведено ярмарок вакансій.

Даний захід є одним з найдієвіших способів надання допомоги незайнятим громадянам у виборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Під час ярмарку свої вакансії презентували ТзОВ «Голд Дроп-Україна», ТзОВ Фірма «ІМА», ТОВ ВКФ «СКЛО-ПАК», Територіальний центр соціального обслуговування Рогатинського району, КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня», ФОП Олександра Павлів, ФОП Софія Дубчак, ФОП Андрій Пакула, ФОП Наталія Ставнича, ФОП Михайло Люклян, Рогатинський районний військовий комісаріат та 16 ДПРЧ Управління ДСУ з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Роботодавці надали інформацію про історію створення підприємств, види діяльності, наявні вакантні посади, умови праці та її оплату, вимоги до працівників, перспективи кар’єрного росту та інше.

Також шукачів роботи ознайомлено з новітніми формами обслуговування клієнтів службою зайнятості.

Під час ярмарку було створено всі умови для зручного проведення співбесіди претендентів на робочі місця з роботодавцями.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.11.2019 22:39
загрузка...