Незвичні кордони між країнами

news-image: Незвичні кордони між країнами
На кордонах між країнами не завжди натягнутий дріт. Іноді там є чисто символічна лінія, що проходить по тротуару, або маленькі дорожні знаки.

Є й такі кордони, які окреслює сама природа. Наприклад, на кордоні Франції та Німеччини стоїть величний ліс. В'єтнам і Китай поділяє водоспад Детянь, один з найбільших і наймальовничіших водоспадів у світі, розташований між двома країнами, пише Znaj.ua з посиланням на ADME.

Не менш красиві й інші лінії кордонів. Скажімо, на кордоні Швейцарії та Італії стоїть сніг. Румунію і Болгарію з однієї зі сторін розділяє море. Чудові гори на межі Німеччини і Австрії. На смузі, яка розділяє США і Мексика іноді грають у волейбол. "Золотий" трикутник поділяє Таїланд, Лаос і М'янму.

Дуже красномовна межа між Гаїті і Домініканської Республіки. З одного боку пустирі, з іншого - чудова природа. Водоспади Ігуасу знаходяться на межі аргентинського і бразильського національних парків. А ось Іспанію і Португалію розділяє канатна дорога. Найгарніший пляж знаходиться між Литвою і Латвією. Оригінально виглядає одна з ділянок кордону між Німеччиною і Чехією - частина будинку залишилася в Чехії, а іншу частину прибрали з території Німеччини.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.07.2016 10:07
загрузка...