Олександр Сич: У глобалізованому світі великий брак народного мистецтва

news-image: Олександр Сич: У глобалізованому світі великий брак народного мистецтва
Народний аматорський вокальний ансамбль "Черлені пацьорки" святкує 20-ліття з часу свого створення. З цієї нагоди в народному домі Делятина Надвірнянського району відбувся святковий концерт.

Привітати з ювілеєм учасників колективу "Черлені пацьорки" завітав голова обласної ради Олександр Сич.

"Сьогодні, у глобалізованому світі, коли стираються не лише національні кордони, але знищуються мови і традиції, відчувається великий брак народного мистецтва.  Ми цього не відчуваємо, бо воно оточує нас. Немов повітрям, ми впиваємося народним мистецтвом, яке уособлюють "Черлені пацьорки". Це явище не містечкового характеру і навіть не районного чи обласного. "Черлені пацьорки" – це мистецьке явище України, поціноване в сусідніх країнах", - відзначив голова облради.

З нагоди ювілею ансамблю Олександр Сич вручив його керівнику Володимиру Черленюку медаль "За заслуги перед Прикарпаттям". Також керівник депутатського корпусу нагородив учасників колективу спільними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, цінним подарунком, подяками та грамотами голови обласної ради.

Відзначимо, що вокальний ансамбль "Черлені пацьорки" був створений у  1997 році. Упродовж 20-ти років діяльності колектив взяв участь у 300 концертах та 20 міжнародних фестивалях, де здобував лише призові місця.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.11.2017 15:15
загрузка...