Паркінги, школа і торгові заклади: франківцям розповіли, яким буде «Містечко центральне»


Житловий комплекс "Містечко Центральне" від БК "Спілка забудівників" стає справжньою окрасою вулиці Семена Височана.

Днями у містечко завітала програма "Вулиця".

"Містечко центральне - унікальний мікрорайон, у якому буде розташовано понад 2,5 тисячі квартир. Це - соціальний об'єкт. Ми постаралися, аби вивільнити територію житлового комплексу від автомобілів. Для цього спроєктовано п'ять підземних паркінгів, по периметру сплановано ще кільцева автопарковка. Таким чином люди вільно пересуватимуться по території", - розповів голова правління БК "Спілка забудівників" Микола Филюк.

Також, для зручності мешканців, у мікрорайоні заплановано спорудження середньої школи з басейном та спортивним залом, два футбольних поля, облаштовано дитячі майданчики, відпочинкові зони. Запроєктовано медичний центр, декілька десятків торгових закладів та великого торгівельного центру.

У планах керівництва компанії вирішити питання транспортного сполучення мікрорайону. Для цього планують запустити автобусний маршрут.

Нагадаємо, Житловий комплекс "Містечко Центральне" – масштабний проект компанії "Спілка Забудівників", розташований на території колишнього заводу "Агромаш" по вулиці Семена Височана в Івано-Франківську. Будівництво розпочалось у квітні 2018 року. 14 червня 2019 року будівельна компанія "Спілка забудівників" відкрила першу чергу - власники 500 квартир отримали ключі від своїх помешкань.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!