Переробка мулу в електрику і енергоефективні школи: У Франківську розпочався інвестиційний форум

news-image: Переробка мулу в електрику і енергоефективні школи: У Франківську розпочався інвестиційний форум
У пятницю, 15 листопада в Івано-Франківську стартував Міжнародний інвестиційно-економічного форум "Партнерство та перспектива. Енергоефективна громада".

На форум приїхали гості з Польщі, Латвії та Румунії, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як зауважив міський голова Руслан Марцінків, цього року форум став ювілейним — п'ятим.

"Кожного року ми вибираємо якусь найголовнішу тему. Цьогоріч — це енергозбереження. Насправді це вимога часу. Воно дуже важливе для нашого міста та нашої держави", - зазначає міський голова.

За словами Марцінківа, наступний рік у місті буде роком енергозбереження, тож важливо подивитись, як це робиться за кордоном.

"Ми запросили всі з наших партнерів, які впроваджують досвід енергозбереження. Івано-Франківськ динамічно змінюється. Ми вже впроваджуємо різноманітні заходи з енергоефективності", - каже мер.

Міський голова зазначив, що хоч тема енергозбереження для міста є новою, вже є чим пишатися. Зокрема, на міському полігоні вже декілька років працює біогазова установка. Окрім того, котельні "Теплокомуненерго" почали переводити на біопаливо, за останні декілька років місто реалізувало великий проєкт освітлення.

У планах мерії зробити 80% закладів освіти енергоефективними, запустити установку, яка перероблятиме мул в електрику та інше.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.11.2019 11:08
загрузка...