Пішла на злочин, аби врятувати дитину: Потрібна допомога прикарпатці з важкою долею

news-image: Пішла на злочин, аби врятувати дитину: Потрібна допомога прикарпатці з важкою долею
Волонтери благодійної організації “Час добра та милосердя” розповіли непросту історію прикарпатки Наталі.

В 2013 році Наталя народила хлопчика від законного чоловіка, але чоловік влаштовував постійні п'янки, тож життя у них не було. Трапилось так, що в 2015 році жінка завагітніла вдруге, але від іншого чоловіка. Коли розповіла йому про те, що під серцем носить їхнє дитя, чоловік повністю відмовився від дитини та дав гроші на аборт. Однак, франківка зберегла дитину.

На 8 місяці вагітності лікарі сказали Наталі, що малятко, яке має от- от з'явитися на світ, буде хворим - вада серця і потрібно буде одразу ж після пологів зробити дороговартісну операцію.

"Звісно, грошей таких у жінки немає та ще й з вже маленькою дитиною на руках (1.5 роки), тому дівчина вирішує піти на злочин, щоб врятувати маля. Наталя залізла в будинок та вкрала кошти, за які пізніше зробила операцію дитині, але 13 березня 2016 року маленька дівчинка помирає з діагнозом - артрезія легеневої артерії",- розповідають волонтери.

Наталя добровільно пішла в поліцію та зізналась, що накоїла. Жінка отримала покарання - 3 роки. Старшого хлопчика, на час ув'язнення матері, передали до притулку, а пізніше до прийомної родини. Однак Наталя не позбавлена батьківських прав та після відбутого покарання має право на повернення своєї дитини.

"Мама Наталі має набуту шизофренію, а більше у неї нікого з рідних немає... Повернувшись додому, після покарання, франківка застає повний жах....Мама готувала весь час на дровах, і в будинку все закоптено...",- йдетсья в дописі.

Соціальні працівники пояснили, що потрібно створити належні умови для проживання, аби вони змогли повернути дитину.

"А як ж їх створити, коли у дівчини в кішені 10 копійок, хвора мама, а потрібно ліжко, шафа, посуд (бо в будинку три кастрюлі, всі згорівші). І це ще не найгірше....Наталі потрібно влаштуватися офіційно на роботу, а на роботу ніхто не хоче брати за те, що дівчина відбувала покарання, та й в паспорт потрібно вклеїти фотографію, але тепер фото не вклеюють, а одразу міняють на біометричний, а це - витрати, яких жінка просто немає...Здається, замкнуте коло...",- бідкаються у організації.

З паспортом волонтери допомогли, оплатили всі витрати та до 12.09 документ повинен бути. Тепер потрібно допомога в облаштуванні її будинку, щоб синочок повернувся до матері.

Наталі потрібно : 

  • ВЕЛИКА ПОТРЕБА - постільна білизна (півторачка)
  • Ліжко(односпальне), шафа для одягу
  • Холодильник
  • Електрочайник
  • ПОСУД (кастрюлі, чашки, ложки, вилки, тарілки тощо...)
  • Також потрібні харчі на перший час, допоки Наталя не влаштується на роботу та не зможе себе утримувати.
  • Також дуже потрібна фінансова допомога, щоб зробити належні умови для проживання дитини з мамою.

Рахунок – 26005052549009
МФО- 336677 EGRPOU – 42732425 
Карта ключ Приват банк - 
5169 3305 1633 7117 - Кушніренко Валерія, БО "Час добра та милосердя,
Обов’язково в призначенні платежу вказувати "для Наталії"
Посилки можна надсилати (нова пошта)
м. Івано - Франківськ
відділення номер 9
Кушніренко Валерія
тел.0950301429
На коробці напишіть - "для Наталії"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.08.2019 16:16
загрузка...